Rezervace


tel.:+420 722 465 079

Facebook


Přidejte si nás na facebook a dozvíte se o našich akcích.

Adresa


Kollárova 1
Brno - Královo pole

Pokud chcete vědet více klikněte na mapu.

O nás


Kosmetický a kadeřnický salon, ve kterém podpoříme Vaši přirozenou krásu a Vy si dopřejete relax. Načerpáte pozitivní energii z prostředí, které je vytvořeno v souladu s učením feng-suej. Pozitivně Vás také naladí kolektiv, který je ochotný a svoji práci dělá rád.

Naše kolegyně se pravidelně vzdělávají na seminářích v novinkách a trendech v oborech:
Kosmetika, kadeřnictví, visážistika, manikúra – pedikúra…

Dále u nás máte k dispozici: neinvazivní lifting pleti – B. R. F., prodlužování řas, lymfatické masáže a jako jediní v Brně děláme analýzu pleti a vlasů pod  MicroCamerou.

Salon je na nové adrese Kollárova 1, hned kousek od pošty v Králově Poli. Parkování využije před poštou – nezapomeňte viditelně umístit parkovací hodiny, nebo využijte známé parkování v budově Nové Semilasso, pohodlnou chůzí jste za 5 min v salonu. Používáme značky Framesi,  Bioline a Alisa Beauté, Orly a Arabesque.

Salon byl otevřen začátkem roku 2018 a je výsledkem 20ti leté práce v tomto oboru. Využili jsme všech dosavadních zkušeností i potřeb našich zákazníků. Firmu založila a vizi začala naplňovat paní Renata Čechová jako kosmetička již v roce 1998. Postupně zvětšovala kolektiv kolem sebe a rozšiřovala poskytované služby. Od roku 2009 máme ustálený systém, kolegyně v salonu jsou naši zaměstnanci a služby se díky Vám a vaší spokojenosti ustálily na současně nabízených. V roce 2013 jsme přijali nový název Relaxbeauty. Jsme velmi rádi, za profesionální kolektiv, který se doplňuje a panuje zde přátelská atmosféra.

Profesionalita a atmosféra je to co na nás nejvíce oceňujete Vy naši klienti.

Renata Sukeníková a Ludvík Sukeník